İzmir +90 543 295 63 45 egeboyam@gmail.com
izmir boya ustası
Blog

İzmir Boya Ustası

İZMİR BOYA USTASI

İzmir boya ustası, ihtiyaçlarınıza modern ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Alanında uzman boya ustalarımız ile her türlü boya badana, sürecinde, kaliteyi uygun fiyata müşterilerimize sunuyoruz.

Mutlu ve huzur dolu bir eve sahip olmanın yolu temiz ve canlı renklerin olduğu boyalı duvarlardan geçer, bunun bilinciyle hareket eden Boya Ustası arkadaşlarımız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarlar. Güzel ve kaliteli bir boya işlemi için size bir adım uzaktayız. İzmir nüfusunun her geçen gün artması ve yapıların çoğalması var olan bir ihtiyacı dahada arttırmaktadır. Bu ihtiyaçların başında Boya badana, dekorasyon gelmektedir. İzmir Boya Ustası arkadaşlarımız işine önem veren ve incelik ile çalışan Milli Eğitim Bakanlığı işçilik sertifikası olan kişilerden oluşmaktadırlar.

 • ÜCRETSİZ KEŞİF
 • PROFESYONEL İŞÇİLİK
 • EKONOMİK FİYATLAR
 • ZAMANINDA TESLİM
 • TEMİZ ÇALIŞMA

İzmir Boya Badana Ustası

İzmir daire boyama fiyatları, boyanacak alanın genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Piyasada yer alan boyama fiyatlarına nazaran firmamız, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sizlere sunarak, bütçenize katkı sağlamaktadır. Keşif sırasında evinizi inceleyen ekip arkadaşımız size malzeme dahil ve hariç olarak fiyat verir. Bu konuda seçiminizi yaptıktan sonra gerekli boyama işlemi için hazırlıklara başlanır. Daire boyama 250m üzerindeki boya badana  işlerinde boyacı ustası arkadaşlar 4 yada 6 kişi gelebilmektedir.

İzmir Boyacı Ustası, olarak işlemi her ne kadar basit gibi görünse de, titizlik gerektiren zorlu bir süreçtir. Ustalarımız bu konuda tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek, sizlere hizmet vermektedir. Boyama öncesi keşif yapılarak gerekli malzeme ve personel belirlenir. Boyama işlemine geçilmeden önce duvarlarda yer alan prizler, süpürgelikler ve eşyalar kapatılarak korunması sağlanır. Sektörde yılların verdiği tecrübe ve birikime sahibiz, bünyemizde çalışan tüm boyacı ustası arkadaşlar mesleki yeterlilik ve davranış eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır.

BOYACI

İzmir’de boyacı ustası olarak hizmet veren firmamız 3-4 kişilik bir ekip ile ev, ofis, hastane gibi alanlarda boya badana hizmeti vermektedir. Her ne kadar boyacı olarak 1 günde boya badana diyorsakta buna engel durumlar olabiliyor; boyanacak alanın zıt renkte boyanması, duvarda alçının bir günde kurumayacağı derinlikte tamir gibi. Net bir fiyat bilgisi almak, lütfen ücretsiz keşiften yararlanmak için iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçiniz.

 

YAPTIĞIMIZ İŞLER;

 • BOYA BADANA
 • DIŞ CEPHE BOYA
 • KARTONPİYER
 • TAMİRAT VE TADİLAT
 • FAYANS SERAMİK
 • ALÇI VE SIVA
 • DESENLİ BOYA ( SEDEF )

BOYACI USTASI

Boya esnasında minimum da olsa yere dökülme söz konusu olursa temizlenir. Duvarlarda oluşan yüzeysel bozukluklar kazınır. Küçük çaplı delikler ve kırıkları onarıldıktan sonra boyama işlemi yapılır. Her zaman için insan sağlığına zararsız kaliteli boyalar tercih edilir. Müşterilerimizin almış olduğu boyalardan kendileri sorumlu olur. İzmir Boya Badana konusunda, yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile hizmet veren çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Daire boyacı ustası arkadaşlarımız boyanacak oda veya salonun eşyalarını ortaya toplayıp üzerlerini naylon koruma örtüleri ile izole ederek boya damlalarını karşı korumuş olur. Boyacı ustası arkadaşlar dolu veya boş farketmeksizin tüm yerleri örterek koruma altına alırlar.

 

Sizler de İzmir boya badana ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Örnek Çalışmalarımız

Bir cevap yazın

Hemen Arayın