İzmir +90 543 295 63 45 egeboyam@gmail.com

İzmir Boyacı

izmir boyacı

 

İZMİR BOYACI

İzmir boyacı olarak, bu platformu siz müşterilerimizin vakit geçirip yaşam sürdürdüğü ev, ofis, hastane gibi alanların daha temiz ve daha yaşanılabilir kılan boya işleminizi yaptırabilmeniz için kurulmuştur. Bu platformdaki her bir boyacı mesleki yeterlilik belgesine sahip olup işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. İzmir Boyacı olarak size vereceğimiz tüm boya badana, alçıpan, dış cephe boya, gibi hizmetler garantimiz altındadır. İzmir Boyacı tarafından yapılan işlemler 2 yıl olarak garantimiz altında olup herhangi bir sorun ile karşılaştığınız da bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İzmir boyacı

 • ÜCRETSİZ KEŞİF
 • PROFESYONEL İŞÇİLİK
 • EKONOMİK FİYATLAR
 • ZAMANINDA TESLİM
 • TEMİZ ÇALIŞMA

 

İZMİR’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

 • BAYRAKLI – BORNOVA – KARABAĞLAR
 • ALİAĞA – FOÇA – MENEMEN
 • GAZİEMİR – KARŞIYAKA – MENDERES
 • BALÇOVA – URLA – KONAK – ÇEŞME
 • NARLIDERE – BUCA – ÇİĞLİ – GÜZELBAHÇE – ÇEŞME

Ekibimiz en  seçkin İzmir boyacı ustası kişilerden oluştuğundan dolayı size sadece arkanıza yaslanıp sürecin tadını çıkarmak kalıyor. İzmir Boyacı İzmir’de tüm semtlerine hizmet veren boyacı firmamız, İzmir boyacı denilince akla ilk gelen ve hem işinde hemde sözünde duran yılların birikimi ile sizlere hizmet eden bir firmadır. Güzel izmir hem nüfus olarak hemde yapısal olarak gelişmekte olup, geliştikçe boya badana ustası ve boyacı ihtiyacı artmaktadır.

BOYA BADANA & TADİLAT

Boyacı firmamız ile iletişime geçtiğinizde 1 ve 3 saat arasında boyanacak alanı yerinde keşif yaparak fiyatlandırma, ve renk kataloğundan dilediğiniz rengi seçebilmeniz için bir Boyacı ustası arkadaşımızı yönlendirecektir. İzmir Boyacı ustası ile ev sahibinin müsait olduğu gün teyit edilir, belirlenmiş olan gün ve saatte 3 veya 4 boyacı ustası olarak işe başlanır. Duvarlarda aşırı derecede kabarma, çok fazla deforme, ve 180m2 üzerinde bir alan değilse aynı gün içerisinde eviniz temiz bir şekilde boyacı tarafından size teslim edilir. Boyacı ile boya işlemleriniz sandığınızdan daha hızlı, daha pratik bir şekilde yapılır. İzmir’de yüksek nem ve sıcağın olması her iki yılda bir boya ihtiyacını gerektiriyor. İzmir Boyacı aradığınızda dikkat etmeniz gereken hususlar vardır aksi taktirde hem paranız çöpe gitmiş olur hemde vaktiniz çalınmış olur.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER;

 • EV OFİS VE MERDİVEN BOŞLUĞU BOYANMASI
 • DIŞ CEPHE BOYA
 • TAMİRAT VE TADİLAT ( ANAHTAR TESLİM )
 • DIŞ CEPHE MANTOLAMA
 • ÇATI ONARIM VE TADİLAT
izmir boyacı
İZMİR Boyacı

EV & OFİS BOYA BADANA

Her sektörde olduğu gibi, boya badana sektöründe de ben bu işi daha ucuza yaparım diyerek eline yüzüne bulaştıran bir çok insan vardır. Boya badana işleminde ucuza kaçınılması, ucuz ve kalitesiz boya alınması ile başlar. Ana madde boya olduğu için yan sanayi veya eski boya size satılacaktır ve kullandığınız taktirde evde kötü koku, rutubet, nem, kabarma, deforme olmaya sebep olacaktır. İzmir boya badana arkadaşlar bunların aksine kaliteli malzeme ve ustalık belgesi olan kişiler ile çalışıp müşteri memnuniyeti kazanmaya çalışır. Boya badana işlerinde her müşteri bir referans olduğu için müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim önceliğimizdir.

Boya badana şu şekilde işler; öncelikle boyanacak alan eşyalı ise boyacı arkadaşlar  tüm eşyaları odaların orta kısmına toplanıp üzerlerini naylon koruma örtüleri ile olası bir boya damlamasına karşı korunur. Boya badana sonrasında süpürgelik, prizler, ve kapı kenarları kağıt bantlar ile bantlanır. Daha sonra boya badana yapacak olan arkadaşlar boya işlemine başlar, ve iş bitiminde tüm kontroller yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilir.

EV BOYAMA (ücretsiz keşif)

Ev boyama konusunda boyacı arkadaşlarımız %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile ev ve diğer yaşam alanlarınızı güzelleştirip sizlere teslim ediyoruz.
Panel kapı boyuyor musunuz?
Ev boyama konusunda boyacı firmamız ev boyama işleminin yanında kapılarınızı da boyuyor, kapılar ne renkte olursa olsun dilediğiniz renge dönüştürelim. Boyacı arkadaşlar işlemden önce kapı üzerinde bulunan kollar sökülür, camlar kağıt bant ile bantlanır. Kapıdaki tamir gibi yoklama işlemleri gözden geçirilip zımpara yapıldıktan sonra boya işlemi yapılır. Ev Boyama işlemi bittikten sonra boyacı arkadaşlar kapı aparatlarını tekrar takarak teslim sizlere teslim ederler.

Kullanılan Boya 1. Sınıf Kalite Olup Slikonlu Silinebilir Özelliktedir. Müşteri Tercihine Bağlı Olarak FİLLİ BOYA, MARSHALL ve Dyo Markalarını Kullanıyoruz.

Ücretsiz Keşif ve Kampanyalı Fiyatlardan Yararlanmak İçin Hemen Arayın.

 

 

izmir boyacı
ÖNCESİ
izmir boyacı
SONRASI

izmir Boyacı

ÖNCESİ

izm,
SONRASI
izmir boyacı
ÖNCESİ

izmir boyacı

SONRASI

BOYA İŞLEMİNDEN SONRASI

GALERİ

Bir yanıt yazın

Hemen Ara