İzmir +90 543 295 63 45 egeboyam@gmail.com
Blog

Bahariye Mahallesi Boyacı Ustası

BAHARİYE MAHALLESİ BOYACI USTASI

Bahariye mahallesi boyacı ustası olarak İzmir’de hangi semtte olursanız olun sizlere hizmet verebiliyoruz. Bizi arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunduktan sonra arkadaşlarımız aynı gün içinde keşif yapacaklardır. Keşif anında boyanacak alanın metre karesi, duvarların yapısı, ve seçilecek olan renk baz alınarak müşterilerimize boyacı ustası tarafından  fiyatlandırma yapılır. Keşif gününden sonraki gün arkadaşlarımız sabah 08:30 gibi iş başlangıcı yapar, akşam 16:00 – 18:00 arası evinizi rengarenk ve temiz şekilde teslim edecekler. Bahariye mahallesi  boyacı ustası alanında uzman ekiplerden oluşmaktadır, planlı ve pratik bir şekilde çalışıp yaşam alanlarınıza ferahlık katar. Tüm boyacı ustası arkadaşlarımızın Milli eğitim bakanlığından ustalık belgeleri bulunmaktadır. Her zaman bir boyacının sorularınızı ve isteklerinizi karşılayabileceği bir platformdasınız, 7/24 istediğiniz zaman bizimle iletişime geçip aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

BAHARİYE MAHALLESİ BOYA BADANA

Bahariye mahallesi boya badana ustası arkadaşlarımızın çalışma şekli şöyledir; sabah 8.30 da ustalarımız işin büyüklüğünü esas alarak 4-5 usta olarak boyanacak evde olurlar, odalardaki tüm eşyalar bulundukları alanda ortaya toplanır. Bahariye boya badana ustası arkadaşlar hem eşyalar hemde yerleri komple naylon koruma örtüleri ile örtüp ve koruma altına alınır. Boyacı daha sonrasında evde yapılacak çivi delikleri ve buna benzer tamirler yapıldıktan sonra tavanlar 2 kat  boyanır, tavanlar bittikten sonra duvarlar boya badana ustası tarafından iki kat olarak boyanır. Akşam ter temiz şekilde sizde kontrol ettikten sonra teslim edilir. Boya badana ustası arkadaşlar kapora, sözleşme gibi eski usul isteklerde kesinlikle bulunmazlar. İş bitiminde boya badana ustası arkadaşlarımız ile birlikte boyanan alan kontrol edilir ve ödeme yapılır.

BAHARİYE MAHALLESİ BOYACI

Bahariye mahallesi boyacı olarak en iyi hizmeti en kaliteli ve en uygun şekilde sizlere sunmaktayız, doğru işi doğru kişi yaptığında aklınız yapılacak işte kalmayacak ve paranız cebinizde kalacaktır. Ustalarımızın bir boyacı olarak kullanıp  tavsiye edebileceği 1. sınıf boya markaları Dyo, Marshall, ve Filli boyadır. Müşterinin aldığı boya ve diğer malzemelere firmamız garanti vermemektedir. Sizde hemen ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için boyacı iletişim adreslerimizden bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

İzmir Boya Ustası

Prev Post

Bir yanıt yazın

Hemen Ara