İzmir +90 543 295 63 45 egeboyam@gmail.com
karataş boya ustası
Blog

Karataş Boya Ustası

KARATAŞ BOYA USTASI

Karataş boya ustası ihtiyaçlarınızda, yılların vermiş olduğu deneyimi, kaliteli malzeme ile buluşturarak müşterilerimize sunuyoruz. Alanında uzman ve dinamik ekibimiz ile, kampanyalı fiyatlar ile yaşam alanlarınızı boyuyor 1 günde teslim ediyoruz.  İzmir’in tüm ilçelerine hizmet veren boya ustası ekibimiz ile he türlü boya , badana, tadilat gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Karataş Boya Badana Ustası

Karataş boyacı ustalarımız ile her türlü ev, iş yeri, okul, hastane gibi geniş sektörlere boya badana hizmeti veriyoruz. Sadece iç mekan boyama değil aynı zamanda dış cephe boya ustası ihtiyaçlarınıza da uygun fiyat garantisi ile çözümler sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz boyalar piyasanın en kaliteli ve önde gelen markalarından oluşmaktadır. Yalnızca duvar boyası değil, kapı, pencere ve dolap gibi boya hizmeti de veriyoruz.

Karataş Boyacı 

Karataş boya badana fiyatları malzeme ve boyanacak alana göre değişmektedir. Ücretsiz keşif ile ekibimiz tarafından ücretlendirme ve gerekli malzeme hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Karar verilen marka ve boya renginin ardından ustalarımız mekânlarınızda boya ve badana işlemini gerçekleştirmektedir. Sizlere Karataş boya badana ustaları arasında en profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Garantili işçilik ve uygun fiyat ödeme avantajları ile 1 gün içerisinde anahtar teslimi yapmaktayız. Sadece boya badana değil, aynı zamanda alçı sıva, alçıpan, kartonpiyer, iç dış cephe yalıtım, komple tadilat gibi ihtiyaçlarınıza da çözümler üretmekteyiz.

Ege Boyam olarak bizlerden yararlanabileceğiniz işler şunlardır;

  • Boya Badana
  • Alçı – Alçıpan
  • Dış Cephe Boya
  • Dış Cephe Mantolama
  • Fayans – Seramik
  • Desenli Boya ( Sedef efektli )
  • Tadilat ve Onarım

Karataş boya badana ustası olarak, her türlü boya ihtiyacınız için kampanyalı fiyatlar ve kaliteli işçilik için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İzmir Boya Ustası

Bir yanıt yazın

Hemen Ara