İzmir +90 543 295 63 45 egeboyam@gmail.com
balçova boya ustası
Blog

Balçova Boya Ustası

BALÇOVA BOYA USTASI

Balçova boya ustası ekibimiz ile, yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü boya ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. İzmir’in en deneyimli boya ustalarının bir arada olduğu ekibimiz ile yılların vermiş olduğu tecrübe ile uygun fiyata boya badana hizmeti sunuyoruz. Ev, ofis, mağaza ve daha pek çok alanda iç ve dış cephe boya ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler üretiyoruz. Balçova boyacı ekibimiz ile müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarımız arasında; boya badana, alçıpan, alçı sıva, kartonpiyer, fayans, iç dış mantolama, parke ve komple tadilat da yer almaktadır.

Balçova Boya Badana Ustası

İzmir Balçova boya badana işlerinizde silikonlu boya, plastik boya, yağlı boya, sedef efektli boya gibi pek çok çalışmayı , başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Boyama işlemi öncesinde tamir edilecek yerler için detaylı bir çalışma yaptıktan sonra, evlerinizin kirlenmemesi için naylon serip gerekli önlemleri aldıktan sonra boyama işleminizi gerçekleştiriyoruz. Boya işleminin tamamlanmasının ardından evlerinizi tertemiz olarak sizlere teslim ediyoruz.

Balçova Boyacı 

Yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olan Balçova boya badana fiyatları, kullanılacak malzeme ve boyanacak alana göre değişiklik göstermektedir. Balçova’nın en iyi boyacı ustası olarak, her zaman için kaliteli boyaları tercih ediyor ve insan sağlığına önem veriyoruz. Sizler de balçova ilçesinde en iyi  hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman genç ve dinamik ekip arkadaşlarımız ile boya ihtiyaçlarınızı en kısa sürede tamamlayıp teslim ediyoruz.

HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER;

  • Bahçelerarası Mahallesi
  • Fevzi Çakmak Mahallesi
  • Onur Mahallesi
  • Çetin Emeç Mahallesi
  • İnciraltı Mahallesi
  • Teleferik Mahallesi
  • Eğitim Mahallesi
  • Korutürk Mahallesi

Balçova boya badana ustası olarak, her türlü boya ihtiyacınız için kampanyalı fiyatlar ve kaliteli işçilik için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İzmir Boya Ustası

Bir yanıt yazın

Hemen Ara