İzmir +90 543 295 63 45 egeboyam@gmail.com
sedef efektli boya
Blog

Sedef Efektli Boya

SEDEF EFEKTLİ BOYA

İzmir sedef efektli boya ihtiyaçlarınıza, profesyonel ustalarımız ile harika çözümler üretiyoruz. Evlerinizin güzelliğini ön plana çıkaran sedef boya çalışmalarını yaparken, özel teknikler ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile müşterilerimizin zevkini duvarlarına yansıtıyoruz.

İzmir Sedef Boya Ustası

İzmir profesyonel boya ustası olan ekibimiz ile yaptığımız çalışmalar arasında sedef efektif boya çalışmaları da yer almaktadır. Her alanda olduğu gibi İzmir baskılı boya konusunda da en kaliteli hizmeti kampanyalı fiyatlar ile sizlere sunmaktayız.

Binaların iç cephelerinde uygulanan desenli boya ustası uygulaması, sıvı duvar kağıdı olarak da nitelendirilmektedir.  Sedef efektli dekoratif kaplama ürünü olan bu çalışmamızda, özel baskı boya aparatları kullanmaktayız. Ustalarımızın el maharetleri ile, sedef boya baskı aparatları birleşerek yaşam alanlarınıza ışıltılı görünüm getirmekteyiz.

Sedef boya özellikleri

  • Işığın derecesine göre parlaklık ve ışıltı verir
  • Işıkta ve gölgede farklı görüntüler meydana gelir
  • Buharın dışarı atılmasını sağlayan özelliği sayesinde yüzeyin nefes alması sağlanır
  • Su bazlı olması hem çevreye hem de sağlığa zarar vermemesini sağlar
  • Farklı renk ve desenler ile uygulama imkanı sağlar
  • Parfümlü sedef boya, ortamların hoş kokmasını sağlar
  • Silinebilme özelliğine sahiptir

Ustalarımız tarafından uygulanan sedef efektif boya uygulaması sonrasında, duvarlarınızda temiz, pürüzsüz ve kokusuz  bir yüzey oluşur.

Sedef boya desenler ile oluşan dekoratif bir boya uygulamasıdır, boya kokusuz tam silinebilir bir boya olup özel su bazlı bir boya türüdür. Sedef boya uygulaması uzmanlık isteyen bir boya türüdür ve hata kabul etmeyen bir boyadır. Doğal olarak bu boyadan istenilen sonuçların alınabilmesi için uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

Sedef boya uygulaması normal boyayla oranda bir tık uygulaması zor bir boyadır. Ustaların iş yükü ve uzmanlığı arttıkça doğal olarak fiyatlarda artmaktadır.

Sizler de İzmir sedef efektif boya ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İzmir Boya Ustası

Bir yanıt yazın

Hemen Ara